• 0464 658 10 11
  • info@ayderotel.com
  • Çamlıhemşin/RizeREZERVASYON

Hakkımızda

Hakkımızda

Ayder’in incisi konumunda olan Ayder Resort Hotel, 1990 yılından beri misafirlerini ağırlayan bir butik oteldir. Ayder Yaylası’nın en özel konumunda yer alan otel, yüzbinlerce kişinin bu güzellikleri yerinde görmeleri adına hizmet vermiştir. Özel mimarisi ve ziyaretçi dostu odaları ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan Ayder Resort Hotel, tatilini Karadeniz’in eşsiz doğası eşliğinde yapmak isteyenlerin bir numaralı adresi olmuştur.

Visyonumuz

Ayder Yaylası’nın güzelliklerini deneyimlemek isteyenler için muhteşem bir tatil deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda müşterilerinin beklentilerini önemseyen bir butik otel olarak her zaman misafirlerimizin memnuniyetini amaçlıyoruz. Talep edilen konaklama, ulaşım ve beslenme ihtiyaçlarında daha yenilikçi bir çizgide ilerlemeye değer veriyoruz. Konaklama alanlarında daha yenilikçi tasarımlarla karşınıza çıkmaktan yanayız.

Sizleri doğa ve temiz havayla buluştururken kültürel değerlerimizi korumak ve tanıtmak bizler için oldukça değerli. Bu nedenle Ayder’e özgü tüm etkinliklere katılmanızı sağlıyoruz. Çalışma prensiplerimize ve ilkelerimize bağlı olarak Ayder Yaylası’nın en sevilen butik oteli olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Ayder Resort Hotel farkıyla, misafirlerimize Karadeniz’in eşsiz güzelliğini ve misafirperverliğini tanıtmayı amaçlıyoruz. Ayder Yaylası’nın yeşili, temiz havası ve kültürel etkinlikleriyle dolu kusursuz bir tatil ortamı hazırlama gayretindeyiz. Bu yüzden misafirlerimizin her birine rahat edebilecekleri bir ortam sunarken tatillerinin unutulmazlar arasında yer alması önceliğimiz.

Sıcak ve samimi bir tatilin ardından otelimizden memnun ayrılmanız da bizler için oldukça önemli. Kaliteyi, konforu ve pozitif enerjiyi hissettirebilmek, otelimizin en önemli misyonu. Karadeniz’in iz bırakan doğası, eşsiz lezzetleri ve çok daha fazlasıyla sizleri ağırlamak adına siz değerli müşterilerimize otelimize bekliyoruz.

SOSYAL MEDYADA DA VARIZ!


Twitter


Facebook-f


Youtube


Pinterest


Instagram

  • 0464 658 1011 – 0464 658 11 11
  • Kaplıca Mah Aşağı Ambarlık Mevkii, Ayder Yaylası Yolu No:7, 53750 Çamlıhemşin/Rize
  • info@ayderotel.com

Bağlantılar

© Tüm Hakları Saklıdır 2022


Twitter


Facebook-f


Youtube


Instagram


Pinterest