• 0464 658 10 11
  • info@ayderotel.com
  • Çamlıhemşin/RizeREZERVASYON

Odalarımız

Özel odalarımız ile Tatilinizin Konfor Seviyesini Arttırıyoruz

Özenle tasarlanan oda seçeneklerimizle, siz tatile değil tatiliniz size uyum sağlıyor. Hassasiyetimiz sizlerin konforu ve memnuniyetinden yana.

Previous
Next

superior odalarımız

Tatil keyfinizi konforla buluşturacak olan superior odalarımızda birer adet çift kişilik ve tek kişilik yatak bulunmaktadır. Çekirdek aile olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz, yeterli alanın sunulacağı oda çeşitlerimizden birisidir. Sohbet ederken oturabileceğiniz bir berjer, sohbetinize eşlik edecek içecekleriniz için uygun ölçülerde sehpa, televizyon ve geniş bir ünite kısmı vardır. Göz yormayan, dinlendirici ışıklandırmasıyla misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.

Previous
Next

suit odalarımız

Sadeliği ve konforu ile dikkat çeken suit odalarımız, misafirlerimizin maksimum rahat edebilmesi amacıyla özenle hazırlanmıştır. Kendine has oda iç mimarisi ve ışıklandırması ile müşterilerimizi her konuda memnun edecek olan bu özel odamız, Ayder’in o güzel manzarasını sizlerle buluştırmaktadır.

Previous
Next

Kral Odamız

Tatilini Ayder’de en iyi şekilde geçirmek isteyenler için özel olarak hazırladığımız kral odası tipi özel Kral Odamızı tamamen premium seviyedeki müşterilerimiz için ayırıyoruz. Ayder’in o eşsiz kokusunu buram buram odanızdan alırken muhteşem manzarasıyla eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Previous
Next

DELUXE ODALARIMIZ

Penceresinden Ayder’in tüm güzelliğini seyredebileceğiniz deluxe odalarımız tek kişilik olmak üzere iki veyahut üç yatak bulunmaktadır. Konforun önemsendiği oda dekorasyonu ile beraber sizler için özel bir alan oluşturulmuştur. Berjerler ve sehpa, bir şeyler yemek, film izlemek istediğiniz zaman uygun bir ortam oluşturması için uygundur. Geniş, ferah ve doğayla iç içe olmanızı sağlayacak bir yapısı bulunmaktadır.

Previous
Next

EXECUTİVE ODALARIMIZ

Executive odalarımız, misafirlerimizin en rahat edeceği şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. İçerisinde çift kişilik ve tek kişilik yataklar yer almaktadır. Işıklandırmalarının yeterli olması, oda konforunun yükseltilmesi ve geniş alan imkanıyla sizin için en uygun odalarımız arasında yer almaktadır. Banyo alanı, televizyon ünitesi ve çok daha fazlasıyla tatilinizin daha huzurlu bir hal almasını mümkün hale getirir.

Previous
Next

FAMİLY ODALARIMIZ

Family odalarımız, ailesiyle beraber tatile çıkan misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.  Odalarımızda ebeveynler için bir adet çift kişilik yatak ve çocuklar için de tek kişilik yataklar yer almaktadır. Odanızın manzarasından Karadeniz’in doğal güzelliğine şahitlik ederken ailenizle vakit geçirebilmenin imkanına kolayca ulaşabileceksiniz.

Previous
Next

DELUXE FAMİLY ODALARIMIZ

Deluxe family odalarımız, geniş alan imkanı sunan premium odalarımızı kapsamaktadır. Çift kişilik konforlu yatakların, özel banyo tasarımının bir araya getirildiği odalarımızda geniş pencerelerin bulunması sayesinde Karadeniz manzarası ayaklarınızın altına geliyor. Kendinizi doğayla iç içe hissedebileceğiniz, tatilin ve temiz havanın keyfini çıkarabileceğiniz benzersiz bir fırsattır.

Previous
Next

Honeyman ODALARIMIZ

Honeyman tipi odalarımız, geniş ve ferah yapısı ile müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Çocuklar için de oda içerisinde aktivite alanının geniş olması avantajıdır. Ayder’in eşsiz havasının tamamen dolduğu odanızda mükemmel bir tatil deneyimi sunmaktadır.

Previous
Next

Ekonomik ODALARIMIZ

Rize’nin incisi Ayder’de uygun fiyatlarla tatil yapmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak hazırlanan ekonomik odalarımız, konforu ve imkanları nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer odalarımıza nazaran daha küçük olan bu odalarımız, tatilini uygun fiyatlarla geçirmek isteyenler için sunulmaktadır.

Previous
Next

Standart Odamız

Karadeniz’in eşsiz bölgelerinden birisi olan Ayder’de kısa bir konaklama yapacak bir ya da iki kişi için özel olarak hazırlanan standart odamız, müşterilerimiz için ekonomik olarak bütçe dostudur. Diğer odalarımıza nazaran küçük olmasına karşın konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Elektronik Sayısı

Dolap Sayısı

Yatak Sayısı

Superior Oda

3 Adet Elektronik

3 Adet Dolap

2/3/4 Adet Yatak

Deluxe Oda

3 Adet Elektronik

2 Adet Dolap

2/3 Adet Yatak

Honeyman/Executive Oda

3 Adet Elektronik

2 Adet Dolap

1/2/3 Adet Yatak

Family/Deluxe Family Oda

3 Adet Elektronik

3 Adet Dolap

2/3/4 Adet Yatak

Suit Oda

3 Adet Elektronik

2 Adet Dolap

1/2/3 Adet Yatak

sosyal medyada da varız!


Twitter


Facebook-f


Youtube


Pinterest


Instagram

  • 0464 658 10 11 – 0464 658 11 11
  • Kaplıca Mah Aşağı Ambarlık Mevkii, Ayder Yaylası Yolu No:7, 53750 Çamlıhemşin/Rize
  • info@ayderotel.com

Bağlantılar

© Tüm Hakları Saklıdır 2022


Twitter


Facebook-f


Youtube


Instagram


Pinterest