• 0464 658 10 11
  • info@ayderotel.com
  • Çamlıhemşin/RizeREZERVASYON

Hizmetlerimiz

Ayder’in Güzellikleriyle
Tanışma Zamanı

Karadeniz’in doğal güzelliklerine şahitlik edebileceğiniz gibi Ayder Resort Hotel olarak sizlere özel hizmetler de sunuyoruz. Hem Karadeniz doğasını tadıp hem de otelimizin keyifli ve konforlu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

hizmetlerimiz2

Tatilinizi Etkinliklerimizle Zenginleştirebilirsiniz

Ayder Resort Hotel bünyesinde düzenlenen etkinliklerimiz ile  keyifli bir tatil geçirmenizi amaçlıyoruz. Müşterilerimizin katılabilecekleri yöreye ait eğlenceli etkinliklerimiz ile unutamayacağınız anılarınız arasında yer almayı hedefliyoruz. 

Otelimiz Tatil ve İşi Bir Arada Yürütmek İsteyenlere Özeldir

Tatil de olsa çalışmalıyım diyenler için çalışma yerlerimiz verimli çalışabilmeniz adına en uygun alanlardan birisi. Fazla sayıda kişinin katılım sağlayabileceği, konforlu bir çalışma alanı olarak hazırlanan çalışma alanlarında, işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca çeşitli organizasyonlar, konferanslar ve diğer tüm etkinlikler için çok amaçlı salon niteliği taşımaktadır. Ses yalıtım özellikleri sayesinde, işinize konsantre bir şekilde çalışmanız için uygun bir ortamdır.

hizmetlerimiz
hizmetlerimiz3

Piknik Alanında Doğanın Keyfini Çıkarabilirsiniz

Doğa ile iç içe bir yerde sevdiklerinizle piknik yaparak sakin ve dinlendiren bir gün hayal ediyorsanız, otelimizin piknik/barbekü alanı tam size göre. Müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız piknik alanlarında Ayder Yaylası’nın muhteşem doğasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Karadeniz’in Yöresel Lezzetleriyle Tanışın

Yöremizin dillerden düşmeyen lezzetlerini, otelimiz bünyesinde deneyebilirsiniz. Günün her öğününde tadı damağınızda kalacak yemek servislerimizden yararlanabilirsiniz.  Tamamen doğal ve organik yemeklerimiz ile sağlıklı bir öğün geçirebilirsiniz.

hizmetlerimiz4
Ayder Otel: Huzurun Konforla Buluştuğu Yer 2022

Profesyonel Otelcilik Anlayışı

Ayder Resort Hotel olarak 20 yıldan uzun süredir misafirlerimizi Karadeniz’in incisi Ayder’de ağırlamaktayız. Alanında uzman ekibi ve profesyonel otelcilik anlayışı ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefleyen otelimiz bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Daima Temizlik Daima Hijyen

Ayder Resort Hotel olarak bir numaralı prensiplerimiz arasında müşterilerimizin sağlığı yer almaktadır. Prensiplerimiz doğrultusunda müşterilerimizin sağlığını korumak adına bazı önlemler almaktayız. Bu bağlamda her gün otelimizin dezenfekte işlemi gerçekleştirilmektedir. Çocuklar başta olmak üzere tüm müşterilerimizin sağlığını düşünüyoruz.


hizmetlerimiz5

Doğa ile İç İçe Olmanızı Sağlıyoruz

Ayder Resort Hotel, Ayder’in güzelliklerini en iyi şekilde misafirlerine yaşatmak adına özel olarak tasarlanmış bir butik oteldir. Binamızda yer alan tüm odaların manzarası olması sağlanmıştır. Bu sayede müşterilerimizin sürekli doğa ile iç içe olmasını hedefliyoruz.

sosyal medyada da varız!


Twitter


Facebook-f


Youtube


Pinterest


Instagram

  • 0464 658 10 11 – 0464 658 11 11
  • Kaplıca Mah Aşağı Ambarlık Mevkii, Ayder Yaylası Yolu No:7, 53750 Çamlıhemşin/Rize
  • info@ayderotel.com

Bağlantılar

© Tüm Hakları Saklıdır 2022


Twitter


Facebook-f


Youtube


Instagram


Pinterest