Ayder Yaylası Aktiviteler

Ayder Yaylası aktiviteler ve etkinlikler yönünden oldukça zengin çeşitliliğe sahip olup, sıkılmadan hoşça zaman geçirebileceğiniz birçok bireysel ya da grup aktivitelere katılarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

Rize'nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı olarak Kaçkar Turizm Merkezi'nde Ayder Yaylası'nın tam da  kalbinde  konumlanmış olan Ayder Resort Hotel siz değerli konuklarına Ayder Yaylası tatiliniz kapsamında katılmak isteyebileceğiniz günlük gezi ve turlar, Fırtına deresi'nde rafting, zipline veya olta balıkçılığı, Kaçkar Dağları'nın en yüksek noktalarında heliski deneyimi veya eteklerinde trekking (doğa yürüyüşü), çevre yaylalara off road Jeep Safari turları gibi birçok aktivite konusunda bilgi ve rezervasyon desteği sağlamaktadır.

 

Şimdi Ayder Yaylası'nda ne yapılır, Ayder yaylası aktiviteleri nelerdir sorularınıza cevap bulmaya ne dersiniz? 

Ayder Yaylası Rafting

Rize'ya bağlı Ayder Yaylası'nda tatilinizi geçirirken sevdiklerinizle ya da ailenizle adrenalin dolu anlara imza atın.

Fırtına Deresi'nde macera dolu bir rafting deneyimi için otel resepsiyonumuzdan bilgi alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ayder Yaylası Zipline

Ayder Yaylası'nda ailenizle veya sevdiklerinizle hoşça zaman geçirmek için katılabileceğiniz Ayder aktivitelerinden birisi de adrenalin dolu Zipline'dır. Gerek Ayder Yaylası içinde gerekse Fırtına Vadisi'nde birçok zipline hattı bulunup bu yerlerde heyecan dolu keyifli zaman geçirebilirsiniz. Zipline rezervasyonu yapmak ve aktiviteye katılmak için otelimizin resepsiyonundan bilgi alabilirsiniz.

Ayder Yaylası Jeep Safari

 

Ayder tatilinizde off road jeepler ile heyecanı hissetmeye ne dersiniz. Jeep Safari aktivitesi için muhteşem off road parkurları bulunan Ayder yaylası ve çevresinde heyecan dolu bir deneyime hazır olun. Ayder yaylası aktiviteleri arasında off road jeep Safari turları için respsiyonumuzdan bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Ayder Yaylası Kaplıcaları

 

Ayder Yaylası'nın termal suları ile birçok fiziksel soruna iyi gelen şifalı Ayder suları ile kaplıca keyfi sizi bekliyor. Ayder Kaplıca otelleri arasında hizmet veren Ayder Resort Hotel resepsiyonu ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ayder Yaylası Trekking

Ayder Yaylası'nı merak ediyor ve doğa yürüyüşlerinden hoşlanıyorsanız, yüzlerce farklı yürüyüş parkurunun bulunduğu Kaçkar Dağları'nda sizi trekking yapmaya davet ediyoruz. Gruplar ve grup lideri eşliğinde çıkılan doğa yürüyüşünde (trekking) yeşile karışmak ve tertemiz dağ havasında hoşça vakit geçirmek için otelimizin resepsiyonundan bilgi alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

Günübirlik Yayla Turları

Otelinizden alınıp çevre yaylaları görmek, bulutların üzerinde muhteşem bir atmosferde yolculuk ederek, Ayder yaylasının keşfedilmemiş yerlerini ve çevre yaylaları gezmek ister misiniz? İşte size günübirlik yayla turları fırsatı. Huser yaylası, pokut yaylası, sal yaylası, avuşor yaylası ve daha fazla gezip daha çok keşfetmek için otel respsiyonumuzla iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilir veya günlük yayla turlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ayder'de Olta Balıkçılığı

Ayder yaylası tatiliniz için size farklı bir aktivite sunuyoruz. Ayder Yaylası'nda olta balıkçılığına ne dersiniz? Fırtına deresinin tüm kollarında izne bağlı olarak bolca bulunan alabalıkları avlamak ve akşama harika bir ziyafet çekmek isterseniz, size Adyer Yaylası aktiviteleri arasında olta balıkçılığını önermekteyiz.

 Standart Hizmetler 

* Günlük Oda Temizliği   

* Ücretsiz Sabah Kahvaltısı   

* 24 Saat Sıcak Su

* Ücretsiz Özel Otopark   

* Ücretsiz WI-FI   

* Tüm Odalarda LED TV   

* Uyandırma Hizmeti

 Ekstra Hizmetler 

* Havalimanı Transfer

* Esperro Cafe    

* Minibar Kullanımı

* 24 Saat Oda Servisi   

* Öğle ve Akşam Yemekleri    

* Araç Kiralama    

* Yöresel Ürünler Marketi

 Kurumsal Bilgiler

* Otelimiz Hakkında

* Oda Tipleri  

* Kalite Politikamız   

* Hizmet Konseptimiz

* Sıkça Sorulan Sorular

* Ayder Resort Galeri   

* Bize Ulaşın

 Aktiviteler ve Etkinlikler 

* Ayder Kaplıca Merkezi

* Ayder Günübirlik Yayla Turları

* Ayder Fırtına Deresi Rafting   

* Ayder Zipline

* Ayder Jeep Safari Turları   

* Ayder Heliski

* Ayder Etkinlik Takvimi

Ayder Resort Hotel'in siz değerli konukları için sunduğu lüks ve konforlu odalar beraberinde kaliteli ve sorumlu otelcilik hizmeti anlayışıyla, Ayder Yaylası'nda doğayla iç içe, müthiş bir tatil deneyimine davetlisiniz.

 Ayder Resort Hotel 7/24 İletişim 

TELEFON : +90 464 658 11 11    FAX : +90 464 658 12 12    GSM : +90 543 652 10 11    E-POSTA : info@ayderotel.com    WEB : www.ayderotel.com

 

 

Kaplıca Mah. Aşağı Ambarlık Mevkii

Ayder Yaylası - Çamlıhemşin / Rize TÜRKİYE

 Sosyal Medyada Ayder Resort Hotel'i Takip Edin 
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Ayder Resort Hotel TripAdvisor
  • Ayder Resort Hotel Facebook
  • Ayder Resort Hotel TWITTER
  • Ayder Resort Hotel Youtube
  • Tumblr Social Icon
  • Ayder Resort Hotel Instagram

© Copyright 2019 Ayder Resort Hotel.